Bally Glasses BY5039-D 016 54 Men Grey
| Gender | Men's |
| Main color | Silver |
| particularities | No extras |
| Frame color | Silver |
| Frame material | metal |
| Glass color | Demo glasses |
| Glass material | plastic |
| Filter category | No |
| style | square |
| Glass effect | No extras |
| Protection | No |
| Size | 54-19-145 |
| Glass width | 54mm |
| Glass height | 44mm |
| Bridge width | 19mm |
| Glasses width | 140mm |
| Temple length | 145mm |
| Spring hinge | No |
| scope of delivery | Original case |
| Frame style | Full rim |
Gender: Male
Main color: Silver
Special features: No extra
Frame color: silver
Frame material: metal
Lens color: demo lenses
Glass material: plastic
Filter category: None
Style: Square
Glass effect: No extra
Protection: None
Size: 54-19-145
Glass width: 54
Glass height: 44
Bridge width: 19
Glasses width: 140
Temple length: 145
Spring hinge: No
Scope of delivery: Original case
Frame style: Full rim