Gant Glasses GA3219 053 53 Men
| Gender | Men's |
| Main color | Brown |
| particularities | No extras |
| Frame color | Brown |
| Frame material | plastic |
| Size | 51-22-145 |
| Glass width | 51mm |
| Glass height | 45mm |
| Bridge width | 22mm |
| Glasses width | 144mm |
| Temple length | 145mm |
| Spring hinge | No |
| scope of delivery | Original case |
| Frame style | Full rim |
Gender: Male
Main color: Brown
Frame color: Brown
Frame material: plastic
Size: 51-22-145
Glass width: 51
Glass height: 45
Bridge width: 22
Glasses width: 144
Temple length: 145
Scope of delivery: Original case, cleaning cloth
Style: Full Rim
Spring hinge: No
Special features: No extra
Frame color: Brown
Frame material: plastic
Size: 51-22-145
Glass width: 51
Glass height: 45
Bridge width: 22
Glasses width: 144
Temple length: 145
Spring hinge: No
Scope of delivery: Original case
Frame style: Full rim