Longines Glasses LG5012-H 056 54 Women Multicolor
| Gender | Ladies |
| Main color | Multicolored |
| particularities | No extras |
| Frame color | Multicolored |
| Frame material | plastic |
| Glass color | Demo glasses |
| Glass material | plastic |
| Filter category | No |
| style | rectangle |
| Glass effect | No extras |
| Protection | No |
| Size | 54-16-140 |
| Glass width | 54mm |
| Glass height | 35mm |
| Bridge width | 16mm |
| Glasses width | 137mm |
| Temple length | 140mm |
| Spring hinge | No |
| scope of delivery | Original case |
| Frame style | Full rim |
Gender: Women
Main color: Multicolor
Special features: No extra
Frame color: Multicolor
Frame material: plastic
Lens color: demo lenses
Glass material: plastic
Filter category: None
Style: Rectangle
Glass effect: No extra
Protection: None
Size: 54-16-140
Glass width: 54
Glass height: 35
Bridge width: 16
Glasses width: 137
Temple length: 140
Spring hinge: No
Scope of delivery: Original case
Frame style: Full rim