Web Sunglasses WE0233 16A 50 Women
| Gender | Ladies |
| Main color | Silver |
| particularities | No extras |
| Frame color | Silver |
| Frame material | metal |
| Glass color | Gray |
| Glass material | plastic |
| Filter category | 3 |
| style | Oval |
| Glass effect | No extras |
| Protection | 100% UVA & UVB |
| Size | 50-22-145 |
| Glass width | 50mm |
| Glass height | 48mm |
| Bridge width | 22mm |
| Glasses width | 130mm |
| Temple length | 145mm |
| Spring hinge | No |
| scope of delivery | Original case |
Gender: Women
Main color: Silver
Frame color: silver
Frame material: metal
Lens color: Grey
Lens material: plastic
Filter category: 3
Style: Oval
Lens technology: No extra
Protection: 100% UVA & UVB
Size: 50-22-145
Glass width: 50
Glass height: 48
Bridge width: 22
Glasses width: 130
Temple length: 145
Scope of delivery: Original case, cleaning cloth
Spring hinge: No
Special features: No extra
Frame color: silver
Frame material: metal
Glass color: Grey
Glass material: plastic
Filter category: 3
Style: Oval
Glass effect: No extra
Protection: 100% UVA & UVB
Size: 50-22-145
Glass width: 50
Glass height: 48
Bridge width: 22
Glasses width: 130
Temple length: 145
Spring hinge: No
Scope of delivery: Original case